> Youtube reklama

Youtube reklama

YouTube je v súčasnosti jedna z najpopulárnejších sociálnych sietí na svete, ktorá vám dáva možnosť osloviť širokú skupinu užívateľov. Využite túto príležitosť a spustite inzerciu na YouTube už dnes. Radi Vám s tým pomôžeme.

Výhody YouTube reklamy

PPC systém

Vďaka výhodám PPC systému (pay-per-click, platba za klik) platíte len za reálne dosahnuté výsledky – za kliknutia na reklamu.

Práve vďaka tomu viete priam v reálnom čase merať efektívnosť vašej reklamy a vidieť výsledky v podobe predajov, návštevnosti či ziskov spoločnosti.

V správny čas na správnom mieste

Nevýhodou klasického marketingu je to, že reklamu zobrazujete častokrát ľuďom, ktorí o ňu nemajú záujem.

YouTube vám prináša opak – zobrazte reklamu ľuďom, ktorí ju chcú vidieť – tým, ktorí práve hľadajú produkty, ako sú tie vaše.

Široká reklamná sieť

Youtube poskytuje široký priestor pre vašu reklamu – využiť môžete vyhľadávaciu sieť, zobrazovaciu sieť, reklamu na YouTube či na telefónoch s OS Android.

Okrem toho môžete využiť aj možnosti klasického či dynamického remarketingu a opätovne tak osloviť zákazníkov, ktorí navštívili váš web či využili vašu aplikáciu.

Globálne cielenie

Necieľte na všeobecné publikum. Cieľte na ľudí, ktorí majú o vaše produkty záujem.

Pomocou online marketingu dokážete presne špecifikovať vašu cieľovú skupinu a zobraziť reklamu iba im, čím sa stáva efektívna a v konečnom dôsledku oveľa lacnejšia.

Prečo Youtube reklama s Netmarketrom?

2001

Dlhoročné skúsenosti
s online marketingom
Certifikát Google Certified Company
Zladený tím marketérov a grafických dizajnérov
Individuálny prístup ku každému klientovi
Scroll to Top