Online marketing na YouTube

YouTube je v súčasnosti jedna z najpopulárnejších sociálnych sietí na svete, ktorá vám dáva možnosť osloviť širokú skupinu užívateľov. Využite túto príležitosť a spustite inzerciu na YouTube už dnes. Radi Vám s tým pomôžeme.

Výhody reklamy na YouTube

PPC
systém

Vďaka výhodám PPC systému (pay-per-click, platba za klik) platíte len za reálne dosahnuté výsledky – za kliknutia na reklamu.

Práve vďaka tomu viete priam v reálnom čase merať efektívnosť reklamy a vidieť výsledky v podobe predajov či zisku.

V správny čas na správnom mieste

Nevýhodou klasického marketingu je to, že reklamu zobrazujete častokrát ľuďom, ktorí o ňu nemajú záujem.

YouTube vám prináša opak – zobrazte reklamu ľuďom, ktorí ju chcú vidieť – tým, ktorí práve hľadajú produkty, ako sú tie vaše.

Široká
reklamná sieť

Youtube poskytuje široký priestor pre vašu reklamu – využiť môžete vyhľadávaciu sieť, zobrazovaciu sieť, reklamu na YouTube či na telefónoch s OS Android.

Okrem toho môžete využiť aj možnosti klasického či dynamického remarketingu a opätovne tak osloviť zákazníkov, ktorí navštívili váš web či využili vašu aplikáciu.

Globálne
cielenie

Necieľte na všeobecné publikum. Cieľte na ľudí, ktorí majú o vaše produkty záujem a ktorí majú väčší predpoklad dokončiť objednávku.

Pomocou online marketingu dokážete presne špecifikovať vašu cieľovú skupinu a zobraziť reklamu iba ľuďom, ktorí spadajú do tejto skupiny, čím sa stáva efektívna a v konečnom dôsledku oveľa lacnejšia.

Cena YouTube reklamy

V zásade platí, že cena za zhliadnutie videa začína na 0.01 centu za jedno zobrazenie, ale vźdy je nutné zohľadniť cieľovú skupinu a odvetvie podnikania. Radi Vám cenovú politiku YouTube vysvetlíme, kontaktujte nás.

Prečo Netmarketer

Skúsenosti s online marketingom už od 2001

Certifikát
Google Certified Company

Zladený tím marketérov a grafických dizajnérov

Individuálny prístup ku každému klientovi

Scroll to Top