Banerová reklama bola jednou z prvých foriem internetovej inzercie, hoci v posledných rokoch banery zatienili iné formy online propagácie. Skúsení marketéri však vedia, že pri budovaní značky a nepriamej podpore predaja je banerová inzercia nenahraditeľná.

Veľké reklamné siete združujú čoraz viac malých webových stránok, na ktoré môžeme efektívne umiestniť banerové reklamné kampane prostredníctvom jedného rozhrania.

V prospech banerovej inzercie hovorí aj fakt, že je dnes čoraz častejšie predávaná aj formou PPC (platby z a klik).

V súvislosti s analýzou vášho webu vám vieme zodpovedať okrem iných aj na nasledovné otázky:

Google
Display

Tvorba bannerovej reklamy či remarketingových kampaní

Tvorba
bannerov

Vytvorenie klasických a interaktívnych reklamných banerov

Správa
kampaní

Vytvorenie a správa kampaní v rámci display sietí PPC reklamných systémov

Tvorba
mediaplánu

Vytvorenie mediaplánu a správu kampaní pre médiá a siete

Bannerová reklama na Google

Google umožňuje inzerentom vytvárať reklamy vo vyhľadávacej alebo obsahovej sieti. Práve táto druhá sieť slúži na zobrazovanie bannerovej reklamy buď vo forme display alebo remarketingovej reklamy.

Obsahová sieť je široká sieť webstránok zapojených do programu Google AdSense a rôznych umiestnení (placementov) v rámci Google platformy, kde sa môže zobrazovať bannerová reklama. Ide napríklad o aplikácie na Android telefónoch, videá na YouTube a podobne. Vďaka bannerovej reklame na Google viete osloviť širokú škálu ľudí a môže pre Vás slúžiť ako hlavný ci doplnkový marketingový kanál.

Radi Vám ohľadom bannerovej reklamy poradíme, kontaktujte nás.

Cena bannerovej reklamy

Cena za bennerovú reklamu sa tak ako v prípade akejkoľvek PPC reklamy odvíja priamoúmerne od počtu zobrazení či preklikov, a zároveň aj od cieľovej skupiny a odvetvia podnikania inzerenta. Nie je možné jednoznačne identifikovať, koľko Vás reklama bude stáť, cenu klientom objasňujeme vždy po konzultácii, vo všeobecnosti je ale možné povedať, že cena za 1 preklik stojí v priemere 0.10 € a cena za zobrazenie sa pohybuje okolo 0.01 centa.

Prečo Netmarketer

Skúsenosti s online marketingom už od 2001

Certifikát
Google Certified Company

Zladený tím marketérov a grafických dizajnérov

Individuálny prístup ku každému klientovi

Scroll to Top