Sklik reklama je neodmysliteľnou súčasťou českých reklamných kampaní. Reklamný systém zastrešuje portál Seznam.cz, ktorý je jedným z hlavných vyhľadávačov na českom trhu. Taktiež ponúka kontextovú sieť zasahujúcu veľkú časť českej internetovej populácie.

Prečo Sklik reklama

PPC systém

Vďaka výhodám PPC systému (pay-per-click, platba za klik) platíte len za reálne dosahnuté výsledky – za kliknutia na reklamu.

Práve vďaka tomu viete priam v reálnom čase merať efektívnosť vašej reklamy a vidieť výsledky v podobe predajov, návštevnosti či ziskov spoločnosti.

Vyhľadávacia sieť

PPC reklama vo vyhľadávaní je veľmi efektívna, pretože umožňuje osloviť užívateľov, ktorí aktívne vyhľadávajú konkretné informácie, produkty či služby.

Užívateľom sa tak zobrazujú reklamy, na najväčšom českom vyhľadávači Seznam.cz, ktorý počtom vyhľadávaní konkuruje službe Google v Čechách.

Obsahová sieť

V obsahovej sieti sa vaše inzeráty budú zobrazovať na najnavštevovanejších web stránok českého internetu a na ďaľších niekoľko tisíc partnerských webov rôzneho zamerania.

Reklama Sklik sa v obsahovej sieti zobrazuje na základe tematického zamerania obsahu danej stránky.

Porovnanie Sklik reklamy s Google Ads

Rozhodujete sa či v rámci českej republiky využijete Google Ads alebo Sklik? Podiel oboch vyhľadávačov je pomerne vyrovnaný preto vynechanie jedného z nich by bola chyba. 

PPC systém Sklik funguje na rovnakom princípe ako reklamy v Google Ads. Vďaka rovnakým požiadavkám na reklamu, v rámci oboch systémov, nie je nutné vytvárať kampane pre každý systém samostatne, cena za tvorbu kampaní je tým pádom nižšia.

V Skliku môžete využiť reklamy vo vyhľadávaní, v obsahovej sieti (textové reklamy, bannery, dynamický remarketing), prípadne aj shopping kampane na zbozi.cz

Z našej skúsenosti sú reklamy na seznam v určitých segmentov podnikania lacnejšie a zároveň efektívnejšie oproti inzercii na Google.

Prečo Netmarketer

Skúsenosti s online marketingom už od 2001

Certifikát
Google Certified Company

Zladený tím marketérov a grafických dizajnérov

Individuálny prístup ku každému klientovi

Scroll to Top