Primárne sa venujeme 4 najväčším reklamným systémom na Slovensku, ale pomôcť vám vieme s akoukoľvek inzerciou. V prípade, že máte dodatočné otázky, kontaktujte nás a radi vám poradíme.

Reklamné siete

PPC reklama
Google Ads

Pomocou Google hľadá na internete skoro 90% z nás každý deň – využite tento obrovský priestor na inzerciu.

Facebook PPC
reklama

Najväčšia sociálna sieť na svete poskytuje nevídaný reklamný priestor, ktorý môžete objaviť vďaka nám.

Etarget
reklama

Etarget je kontextová PPC reklamná sieť, pomocou ktorej môžete inzerovať v celej strednej európe.

Sklik
reklama

Český protipól Google Ads ponúka širokú možnosť inzercie na českom internete.

Čo to je PPC reklama

PPC reklama je forma internetovej reklamy, ktorej cena sa priamo odvíja od počtu klikov, pretože za ňu platíte až vtedy, keď užívateľ klikne na vašu reklamu. Medzi hlavné výhody PPC reklamy patria:

Nižšie
náklady

Veľkou výhodou výkonnostného marketingu je platba za klik, t.j. za privedeného zákazníka. Neplatíte za zbytočné zobrazovanie reklamy ľuďom, ktorí o ňu nemajú záujem.

Práve naopak, využite online priestor a cieľte na ľudí, ktorí majú o vaše produkty záujem. Buďte efektívni a stavte na online.

Obojsmerná interaktívna komunikácia

Vďaka možnostiam internetu a sociálnych sietí môžete komunikovať s vašimi zákazníkmi, vypočuť si ich požiadavky či reagovať na ich dopyt omnoho skôr.

Vďaka tomu ste schopní budovať povedomie o vašej značke, šíriť dobré meno spoločnosti a predstihnúť konkurenciu v kvalite poskytovaných služieb.

Pokročilá analytika

Dôležitým kľúčom k efektívnemu marketingu je schopnosť analyzovať a merať výkonnosť reklamy.

Online marketing túto schopnosť robí ešte dôležitejšou práve vďaka možnosti merať výsledky v reálnom čase, vyhodnocovať okolnosti a upravovať stratégiu na základe rozsiahlych analýz.

Globálne cielenie

Necieľte na všeobecné publikum. Cieľte na ľudí, ktorí majú o vaše produkty záujem.

Pomocou online marketingu dokážete presne špecifikovať vašu cieľovú skupinu a zobraziť reklamu iba im, čím sa stáva efektívna a v konečnom dôsledku oveľa lacnejšia.

Ako funguje PPC remarketing

Remarketing alebo retargeting je spôsob cielenia reklamných kampaní na ľudí, ktorí už navštívili vašu webstránku alebo profil na sociálnej sieti, resp. prišli do kontaktu s vašou aplikáciou a podobne.

Za pomoci sledovacích skriptov alebo cookies viete rýchlo, jednoducho a efektívne cieliť vaše reklamné kampane napríklad na užívateľov, ktorí si pozerali produkt na vašom eshope a následne im zobraziť ten istý produkt na Facebooku vo forme dynamického remarketingu alebo pomocou Google Ads v obsahovej sieti.

Ako Vám pomôže s PPC reklamou agentúra

Poskytujeme komplexnú správu a tvorbu kampaní vo všetkých najpopulárnejších PPC systémoch. Vďaka mnohoročným skúsenostiam sme schopní objektívne zhodnotiť stav vašich aktuálnych kampaní a navrhnúť zlepšenia, prípradne navrhnúť novú marketingovú stratégiu.

Zároveň sme schopní sa pozrieť na vašu marketingovú komunikáciu plošne ako na celok a identifikovať tak možnosti na zlepšenie, či už sa jedná o váš web, komunikáciu na sociálnych sieťach alebo o nastavenie vašich kampaní.

Koľko stoja PPC reklamné kampane

Komplexnú PPC inzerciu spoločne so správou a optimalizáciou kampaní poskytujeme už od 170 € bez DPH. K tejto sume je nutné pripočítať ešte náklady na kredit v rámci reklamného systému.

  • Vytvorenie reklamných kampaní (jednorázový poplatok) už od 120 € bez DPH
  • Správa reklamných kampaní (mesačný poplatok) už od 50€ bez DPH
  • Kredit si stanovuje klient individuálne

Prečo Netmarketer

Skúsenosti s online marketingom už od 2001

Certifikát
Google Certified Company

Zladený tím marketérov a grafických dizajnérov

Individuálny prístup ku každému klientovi

Scroll to Top