Prečo inzercia na Facebooku

Vďaka rozmachu sociálnych sietí patrí inzercia na Facebooku a Instagrame medzi najefektívnejšie marketingové kanály. Oslovte užívateľov tam, kde trávia skoro najviac času v online svete a využite vzájomné prepojenie Facebooku a Instagramu. Vďaka spoločnému vlastníkovi je inzercia centralizovaná v jednom reklamnom účte na Facebooku.

Výhody Facebook inzercie

Platíte
za akciu

Cena za konkrétnu akciu, či už je to cena za klik alebo za konverziu, záleží od samotnej atraktivity inzerátu, konkurencie, typu podnikania a segmentácie zákazníkov, vo všeobecnosti sa cena za klik sa pohybuje v rozmedzí 0.05 – 0.20€ za kliknutie.

Exaktné možnosti cielenia

Veľkou výhodou výkonnostného marketingu je platba za klik, t.j. za privedeného zákazníka. Neplatíte za zbytočné zobrazovanie reklamy ľuďom, ktorí o ňu nemajú záujem.

Práve naopak, využite online priestor a cieľte na ľudí, ktorí majú o vaše produkty záujem. Buďte efektívni a stavte na online.

Veľká báza
užívateľov

Vďaka možnostiam internetu a sociálnych sietí môžete komunikovať s vašimi zákazníkmi, vypočuť si ich požiadavky či reagovať na ich dopyt omnoho skôr.

Vďaka tomu ste schopní budovať povedomie o vašej značke, šíriť dobré meno spoločnosti a predstihnúť konkurenciu v kvalite poskytovaných služieb.

Tvorba a správa Facebook reklamy

Tvorba Facebook (Instagram) kampaní

Prvým krokom v rámci inzercie na Facebooku a Instagrame je spracovanie štruktúry kampaní a ich nasadenie do Facebook reklamného účtu. Štruktúra kampaní je určená po vzájomnej konzultácií s klientom a na základe konkrétneho cieľa, ktorý majú kampane splniť.

Vytvorenie reklamných kampaní je spoplatnené jednorázovým poplatkom už od 120€.

Správa Facebook (Instagram) reklamy

Nevyhnutným krokom po vytvorení reklamných kampaní je ich správa spojená s pravidelnou analýzou výkonnosti a optimalizáciou. Kampane si vyžadujú neustálu starostlivosť a vyhodnocovanie efektivity, aby sa zabezpečila ich maximálna výkonnosť a aby sa rozpočet míňal efektívne.

Klientom odporúčame, aby správu reklamných kampaní zverili do našich rúk, získate tak konkurenčnú výhodu nad ostatnými, ktorí sa prispôsobujú pomalšie.

Správa reklamných kampaní je v závislosti od stanoveného rozpočtu na kampaň spoplatnená mesačným poplatkom už od 50€.

Facebook remarketing vs Dynamický remarketing

Vďaka možnostiam inzercie na Facebooku môžete pomcou pokročilých nastavení cielenia zobrazovať reklamu len tým ľuďom, ktorí už navštívili váš web (remarketing), alebo im dokonca môžete zobraziť presne produkt, ktorí si na vašom webe prezerali (dynamický remarketing). Ak máte záujem o remarketing na Facebooku, radi vám tieto typy reklám nastavíme – kontaktujte nás a dohodneme si konzultáciu.

Cena Facebook reklamy

Komplexnú inzerciu na Facebooku spoločne so správou a optimalizáciou kampaní poskytujeme už od 170 € bez DPH. K tejto sume je nutné pripočítať ešte náklady na kredit v rámci reklamného systému.

  • Vytvorenie reklamných kampaní (jednorázový poplatok) už od 120 € bez DPH
  • Správa reklamných kampaní (mesačný poplatok) už od 50€ bez DPH
  • Kredit do Facebooku si stanovuje klient individuálne

Prečo Netmarketer

Skúsenosti s online marketingom už od 2001

Certifikát
Google Certified Company

Zladený tím marketérov a grafických dizajnérov

Individuálny prístup ku každému klientovi

Scroll to Top