> Služby > PPC reklama > Facebook & Instagram reklama

Vďaka rozmachu sociálnych sietí patrí inzercia na Facebooku a Instagrame medzi najefektívnejšie marketingové kanály. Oslovte užívateľov tam, kde trávia skoro najviac času v online svete a využite vzájomné prepojenie Facebooku a Instagramu. Vďaka spoločnému vlastníkovi je inzercia centralizovaná v jednom reklamnom účte na Facebooku.

Prečo reklama na Facebooku a Instagrame?

Platíte
za akciu

Cena za konkrétnu akciu, či už je to cena za klik alebo za konverziu, záleží od samotnej atraktivity inzerátu, konkurencie, typu podnikania a segmentácie zákazníkov, vo všeobecnosti sa cena za klik sa pohybuje v rozmedzí 0.05 – 0.20€ za kliknutie.

Exaktné možnosti cielenia

Veľkou výhodou výkonnostného marketingu je platba za klik, t.j. za privedeného zákazníka. Neplatíte za zbytočné zobrazovanie reklamy ľuďom, ktorí o ňu nemajú záujem.

Práve naopak, využite online priestor a cieľte na ľudí, ktorí majú o vaše produkty záujem. Buďte efektívni a stavte na online.

Veľká báza
užívateľov

Vďaka možnostiam internetu a sociálnych sietí môžete komunikovať s vašimi zákazníkmi, vypočuť si ich požiadavky či reagovať na ich dopyt omnoho skôr.

Vďaka tomu ste schopní budovať povedomie o vašej značke, šíriť dobré meno spoločnosti a predstihnúť konkurenciu v kvalite poskytovaných služieb.

Tvorba a správa reklamných kampaní

Tvorba reklamných kampaní a FB a IG

Prvým krokom v rámci inzercie na Facebooku a Instagrame je spracovanie štruktúry kampaní a ich nasadenie do Facebook reklamného účtu. Štruktúra kampaní je určená po vzájomnej konzultácií s klientom a na základe konkrétneho cieľa, ktorý majú kampane splniť.

Vytvorenie reklamných kampaní je spoplatnené jednorázovým poplatkom už od 120€.

Správa reklamných kampaní a FB a IG

Nevyhnutným krokom po vytvorení reklamných kampaní je ich správa spojená s pravidelnou analýzou výkonnosti a optimalizáciou. Kampane si vyžadujú neustálu starostlivosť a vyhodnocovanie efektivity, aby sa zabezpečila ich maximálna výkonnosť a aby sa rozpočet míňal efektívne.

Klientom odporúčame, aby správu reklamných kampaní zverili do našich rúk, získate tak konkurenčnú výhodu nad ostatnými, ktorí sa prispôsobujú pomalšie.

Správa reklamných kampaní je v závislosti od stanoveného rozpočtu na kampaň spoplatnená mesačným poplatkom už od 50€.

Koľko Vás to bude stáť?

Komplexnú inzerciu na Facebooku spoločne so správou a optimalizáciou kampaní poskytujeme už od 170 € bez DPH. K tejto sume je nutné pripočítať ešte náklady na kredit v rámci reklamného systému.

  • Vytvorenie reklamných kampaní (jednorázový poplatok) už od 120 € bez DPH
  • Správa reklamných kampaní (mesačný poplatok) už od 50€ bez DPH
  • Kredit do Facebooku si stanovuje klient individuálne

Prečo netmarketer?

Skúsenosti s online marketingom už od 2001

Certifikát
Google Certified Company

Zladený tím marketérov a grafických dizajnérov

Individuálny prístup ku každému klientovi

Scroll to Top