Etarget je najrozsiahlejší PPC systém kontextovej reklamy na Slovensku. Je vhodným doplnkom či alternatívou ku klasickým kanálom online marketingu a ponúka výhody komplexného PPC systému, bannerovej reklamy a pokročilého cielenia v jednom.

Medzi hlavné prednosti patrí množstvo webových portálov, kde sa reklamy zobrazujú. Etarget zobrazuje reklamy na viac ako 1000 portáloch vrátane Sme.sk, Topky.sk, Markíza.sk, Etrend.sk, Pluska.sk a podobne. Pri tomto systéme platíte za klik, to znamená platíte až za potencionálneho zákazníka, platí pre textové reklamy, bannerové reklamy sú spoplatnené za 1000 zobrazení, pričom za kliknutia už neplatíte.

Prečo reklama na Etargete

PPC
systém

Neplatíte za zobrazenie reklamy ale až za návštevníka vašej stránky, teda užívateľa, ktorého vaša reklama zaujala a má potenciálny záujem o váš produkt alebo službu.

Cena za kliknutie sa odvíja hlavne od konkurencie inzerujúcej na rovnaké kľučové slová.

V správny čas na správnom mieste

Systém Etarget vašu reklamu zobrazuje na základe produktových (popisujú samotný produkt alebo službu) a zákazníckych (záujmy vašého potenciálneho zákazníka) kľúčových slov.

Reklama sa cieli presne na užívateľa podľa obsahu článku. Rovnako je možnosť si vybrať z ponuky iba určité webové stránky, na ktorých chcete reklamu zobrazovať.

Bannerová
reklama

Vaše reklamné bannery sa môžu zobrazovať na viac ako 1200 webstránkach, akými sú napríklad čas.sk, sme.sk, hnonline.sk, topky.sk či zoznam.sk.

Okrem toho môžete využiť aj široké možnosti remarketingu a opätovne tak osloviť zákazníkov, ktorí navštívili váš web či využili vašu aplikáciu.

Porovnanie Etarget reklamy s Google Ads

Etarget odporúčame pri riešení kampaní zamerané na povedomie o značke. Ponúka inovatívne typy reklamy. Sú predovšetkým zamerané na priamu interakciu užívateľa s reklamou bez nutnosti prekliku na web stránku.

Máte vyladené kampane v Google Ads avšak hľadáte nové možnosti ako osloviť zákazníkov? Etarget je na to vhodným nástrojom. Môžete využiť odlišnú komunikáciu oproti tradičnej reklamy Google Ads, rozšíriť svoj dosah online komunikácie.

Nie je povolená inzercia vášho produktu/služby v rámci Google Ads? Etarget je pre Vás správna alternatíva ako efektívne osloviť vaše publikum. Na Etargete neexistujú obmedzenia, preto môžete zobraziť reklamy na témy: alkohol, sexuálna tematika, lieky, liečivá a pod.

Prečo Netmarketer

Skúsenosti s online marketingom už od 2001

Certifikát
Google Certified Company

Zladený tím marketérov a grafických dizajnérov

Individuálny prístup ku každému klientovi

Scroll to Top