Domov > Služby > PPC reklama efektívne > Reklama na Google Ads (Adwords)

Google Ads je jedna z najväčších platform na inzerciu vo vyhľadávačoch a v obsahovej sieti. Zároveň je to jeden z najefektívnejších marketingových kanálov, vďaka ktorému môžete zasiahnuť užívateľov svojou reklamou.

Prečo Google Ads?

Platíte za klik na reklamu

Cena za konkrétnu akciu, či už je to cena za klik alebo za konverziu, záleží od samotnej atraktivity inzerátu, konkurencie, typu podnikania a segmentácie zákazníkov, vo všeobecnosti sa cena za klik sa pohybuje v rozmedzí 0.10 – 0.30€ za kliknutie.

V správny čas na správnom mieste

Veľkou výhodou výkonnostného marketingu je platba za klik, t.j. za privedeného zákazníka. Neplatíte za zbytočné zobrazovanie reklamy ľuďom, ktorí o ňu nemajú záujem.

Práve naopak, využite online priestor a cieľte na ľudí, ktorí majú o vaše produkty záujem. Buďte efektívni a stavte na online.

Najužitočnejší vyhľadávač

Vďaka možnostiam internetu a sociálnych sietí môžete komunikovať s vašimi zákazníkmi, vypočuť si ich požiadavky či reagovať na ich dopyt omnoho skôr.

Vďaka tomu ste schopní budovať povedomie o vašej značke, šíriť dobré meno spoločnosti a predstihnúť konkurenciu v kvalite poskytovaných služieb.

Tvorba a správa kampaní

Tvorba reklamných kampaní

Prvým krokom v rámci inzercie na Google je spracovanie štruktúry kampaní a ich nasadenie na Google Ads.

Štruktúra kampaní je určená po vzájomnej konzultácií s klientom a na základe konkrétneho cieľa, ktorý majú kampane splniť.

Vytvorenie reklamných kampaní je spoplatnené jednorázovým poplatkom už od 120€.

Správa reklamných kampaní

Nevyhnutným krokom po vytvorení reklamných kampaní je ich správa spojená s pravidelnou analýzou výkonnosti a optimalizáciou. Kampane si vyžadujú neustálu starostlivosť a vyhodnocovanie efektivity, aby sa zabezpečila ich maximálna výkonnosť a aby sa rozpočet míňal efektívne.

Klientom odporúčame, aby správu reklamných kampaní zverili do našich rúk, získate tak konkurenčnú výhodu nad ostatnými, ktorí sa prispôsobujú pomalšie.

Správa reklamných kampaní je v závislosti od stanoveného rozpočtu na kampaň spoplatnená mesačným poplatkom už od 50€.

Koľko Vás to bude stáť?

Komplexnú inzerciu na Google spoločne so správou a optimalizáciou kampaní poskytujeme už od 170 € bez DPH. K tejto sume je nutné pripočítať ešte náklady na kredit v rámci reklamného systému.

  • Vytvorenie reklamných kampaní (jednorázový poplatok) už od 120 € bez DPH
  • Správa reklamných kampaní (mesačný poplatok) už od 50€ bez DPH
  • Kredit si stanovuje klient individuálne

Prečo Netmarketer

Skúsenosti s online marketingom už od 2001

Certifikát
Google Certified Company

Zladený tím marketérov a grafických dizajnérov

Individuálny prístup ku každému klientovi

Scroll to Top