> Služby > Tvorba webstránok

Po tom, ako sa používateľ dostane na vašu webovú stránku, chcete od neho, aby uskutočnil nejakú akciu (objednal produkt, prihlásil sa do spravodaja atď). Tieto akcie nazývame cieľmi stránky a pomer medzi počtom cieľov a počtom návštevníkov konverzným pomerom, respektíve konverziou webu.

Podobne ako pri úspechu obchodníka, na konverziu webovej stránky významne vplýva aký vzhľad, argumenty a užívateľský komfort web ponúka.
Existujú viaceré štandardy použiteľnosti webovej stránky t.j. ako by mala stránka vyzerať a akým spôsobom by mala fungovať z hľadiska navigácie, vzhľadu či písma.

Podobne ako pri úspechu obchodníka, na konverziu webovej stránky významne vplýva aký vzhľad, argumenty a užívateľský komfort web ponúka. Existujú viaceré štandardy použiteľnosti webovej stránky t.j. ako by mala stránka vyzerať a akým spôsobom by mala fungovať z hľadiska navigácie, vzhľadu či písma.

 

Grafický návrh

Chceli by ste nový web či zredizajnovať starý? Radi Vám pomôžeme. Naši grafici sú schopní Vám pripraviť návrh webu na mieru.

Tvorba webstránky

Dokážeme pokryť komplexnú tvorbu nových webstránok od prvotného vizuálu až po implementáciu webstránky.

Správa webstránky

Sme schopní riešiť technické problémy webstránok a spravovať Vám obsah či články na webe.

Zvýšenie konverzie webu

Spracujeme audit webu a navrhneme Vám priestor na zlepšenie. Vyťažte s nami z vášho webu všetok potenciál.

Prečo netmarketer?

Skúsenosti s online marketingom už od 2001

Certifikát
Google Certified Company

Zladený tím marketérov a grafických dizajnérov

Individuálny prístup ku každému klientovi

Scroll to Top