Po tom, ako sa používateľ dostane na vašu webovú stránku, chcete od neho, aby uskutočnil nejakú akciu (objednal produkt, prihlásil sa do spravodaja atď). Tieto akcie nazývame cieľmi stránky a pomer medzi počtom cieľov a počtom návštevníkov konverzným pomerom, respektíve konverziou webu.

Podobne ako pri úspechu obchodníka, na konverziu webovej stránky významne vplýva aký vzhľad, argumenty a užívateľský komfort web ponúka.
Existujú viaceré štandardy použiteľnosti webovej stránky t.j. ako by mala stránka vyzerať a akým spôsobom by mala fungovať z hľadiska navigácie, vzhľadu či písma.

Podobne ako pri úspechu obchodníka, na konverziu webovej stránky významne vplýva aký vzhľad, argumenty a užívateľský komfort web ponúka. Existujú viaceré štandardy použiteľnosti webovej stránky t.j. ako by mala stránka vyzerať a akým spôsobom by mala fungovať z hľadiska navigácie, vzhľadu či písma.

Špecialisti na tvorbu WordPress webov

Na CMS systéme WordPress je v súčasnosti postavených už viac ako 70% všetkých webov sveta. Má silné zázemie, skrýva množstvo výhod, je jednoduchý na obsluhu a preto sme hrdí na to, že sme súčasťou tohto ekosystému aj my.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v tvorbe WordPress webstránok Vám vieme pomôcť spracovať web rýchlo a jednoducho za zlomok ceny, ktorú by stála custom stránka na mieru.

S akými oblasťami Vám vieme pomôcť:

Webdizajn / redizajn
webstránky

Chceli by ste nový web či zredizajnovať starý? Radi Vám pomôžeme. Naši grafici sú schopní Vám pripraviť návrh webu na mieru.

Tvorba
webov či eshopu

Dokážeme pokryť komplexnú tvorbu nových webstránok od prvotného vizuálu až po implementáciu webstránky.

Optimalizácia rýchlosti
webstránok

Sme schopní riešiť technické problémy webstránok a zrýchliť Váš web pomocou optimalizácie zdrojového kódu či obrázkov

Použiteľnosť webstránok a responzivita

Spracujeme pre vás moderný web, ktorý sa jednoducho používa a je prispôsobený pre zobrazenie na mobilných zariadeniach

Prečo Netmarketer

Skúsenosti s online marketingom už od 2001

Certifikát
Google Certified Company

Zladený tím marketérov a grafických dizajnérov

Individuálny prístup ku každému klientovi

Scroll to Top