Na úvod

Nutnou podmienkou úspechu v práci online marketéra je pozitívny vzťah k novým technológiám, analytické myslenie a rýchle samostatné osvojovanie si nových vedomostí.

Ak ste vo svojom voľnom čase, zo zvedavosti nikdy nevyskúšali ani jednu z nasledovných aktivít:

  • nevytvorili webovú stránku
  • nezaložili online reklamnú kampaň
  • nenapísali zopár článkov
  • pravidelne nenavštevujete technologický blog či diskusné fórum
  • nevytvorili ste zopár obrázkov v gimpe či photoshope
  • neskúšali programovať
  • neskúmali ako funguje vyhľadávanie v googli či zobrazovanie príspevkov na facebooku

táto ponuka pracovného miesta nie je pre Vás a nemá zmysel, aby ste čítali ďalej.

Ak ste horeuvedené činnosti praktizovali / praktizujete a robí Vám to radosť, prejdite k ďalšiemu textu.

Pracovná náplň

  • Vytváranie online reklamných kampaní (adwords, facebook)
  • Analýza výsledkov kampaní
  • Užívateľské testovanie webových stránok
  • Vytváranie a editácia reklamných článkov
  • Vytváranie/Aktualizácia internetových stránok prostredníctvom redakčného systému
  • Marketingový výskum a budovanie databáz
  • Telefonická a mailová komunikácia s partnermi
  • Vytváranie banerov pre online kampane (znalosti grafických programov sú výhodou)
  • Samoštúdium vo vybraných oblastiach internetového marketingu

Požiadavky na uchádzača

  • Nadšenie pre technológie a marketing.
  • Analytické myslenie
  • Schopnosť porozumieť písanému anglickému textu
  • Samostatnosť pri riešení úloh
  • Schopnosť samostatne si osvojovať odborné vedomosti
  • Skúsenosti s prácou opísanej v pracovnej náplni
  • Znalosti práce s grafickými programami prípadne skúsenosti s redakčnou prácou sú výhodou

Typ pracovného vzťahu

Živnosť, práca na plný/čiastočný úväzok

Lokalita

Budova VÚD Žilina, vedľa Fakulty riadenia a informatiky

Pracovný čas

Flexibilný pracovný čas. Po niekoľkomesačnom zaučení možnosť čiastočného teleworkingu.

Mzda

600-800 € brutto v prípade zamestnaneckého pomeru, 800-1200 € fakturovaná činnnosť pri živnosti

Výhody pozície

  • Zaujímavá a tvorivá práca v mladom dynamickom kolektíve
  • Samostatná a veľmi flexibilná organizácia pracovných činností
  • Práca s modernými technológiami a internetovou komunitou
  • Možnosti čiastočného teleworkingu (po zaučení)
  • Možnosti osobného profesionálneho rastu

Možné problémy

  • Práca vyžaduje vysokú samostatnosť, tvorivosť a invenciu uchádzača pri plnení stanovených cieľov
  • Na zvládnutie pozície je potrebný nadštandardný záujem o internet ako komunikačné médium
  • Pozícia prináša málo príležitostí na osobnú komunikáciu (veľká časť komunikácie prebieha len v elektronickej forme, prípadne telefonicky)
  • Ide u sedavé zamestnanie s malým množstvom pohybu

Záujemcovia o pozíciu prosím vyplňte tento

formulár pre uchádzača o pozíciu